Auberon

Jak se připojit na Auberon

Pro připojení na Auberon je nutné mít Ultima Online Mondains Legacy napatchovanou maximálně na verzi 5.0.9.1.. Klienty řady 6 nejsou podporovány.

Instalace:
UO-ML je možné stáhnout například zde.
Po nainstalovaní spusť soubor uopatch.exe z adresáře Ultimy Online a nech proběhnout patchování, až do doby než se začne stahovat patch 6.0.0.0. Až se tento patch začne stahovat (Downloading 6.0.0.0) stiskni tlačítko Cancel. Tím bude tvoje UO verze 5.0.9.1..

Spuštění hry:
Hru je nutné spouštět pomocí programu Razor

Po nainstalování programu Razor a po spuštění souboru Razor.exe, se ti objeví uvítací obrazovka, kde je nutné zaškrtnout  Patch client encryption, do pole Server zadat IP a do pole port zadat port shardu. Tyto údaje nalezneš vlevo pod hlavním menu stránek. Viz. obrázek:

http://auberon.stranky.org/images/razor.jpg

Připojení do hry:
Herní účet se vytvoří automaticky při prvním přihlášení do hry, proto si dobře zapamatuj jaké uživatelské jmeno (Account name) a heslo (Password) napíšeš do polí na přihlašovací obrazovce UO. Pomocí těchto údajů se pak budeš přihlašovat do hry.
Na další obrazovce si vyber skilly a staty postavy, se kterými bude tvá postava začínat.
Další obrazovka slouží k nastavení jména, vzhledu a rasy postavy a na následující obrazovce s mapou můžeš pokračovat zelenou šipkou v pravo dole, pomocí které se dostaneš do Startovní místnosti shardu, kde si můžeš vzít pár drobností do začátku a modrou branou pokračovat dál do hlavního města.

Pamatuj že je povolena pouze jedna postava na herní účet a jen jeden účet na IP adresu, proto vybírej jméno a vlastnosti dobře.
Pro založení druhého herního účtu z jedné IP adresy (například na sdílené IP) je nutné kontaktovat někoho z Realizačního týmu.

Barvy:
Pro správné zobrazení barev si stáhni soubor hues.zip, který po rozbalení obsahuje soubor hues.mul. Tento soubor pak vlož do adresáře s instalací Ultimy Online a přepiš jím původní hues.mul (Nezapomeň si tento původní soubor zálohovat!)

UO Auto Map Server

Připojit se na něj můžete vyplněním správných údajů na záložce Link v nastavení vaší instalace UO Auto Mapy.

Pro připojení na server zadáte:
Name: Váš nick
IP: 185.21.223.28
Port: 2000
Password: heslo pod kterým si vytvoříte svou "místnost"
Potom kliknete na Link to Server a připojíte se.